پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر تفرش به مناسبت عید سعید فطر

بسم الله الرحمن الرحیم

 اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ خَیْرَ مَا سَأَلَکَ بِهِ عِبَادُکَ الصَّالِحُونَ وَ أَعُوذُ بِکَ مِمَّا اسْتَعَاذَ مِنْهُ عِبَادُکَ الْمُخْلِصُونَ‌

 اکنون که رمضان ماه رحمـت و مغفرت، ماه ضیافـت الهـی در میعادگاه فطر به پایان رسـید عطر دلانگیز ایمان و اخلاص در دلها به مشام می رسد. امید که دل و جان را در چشمه طاعت و عبادت خدای متعال جلا و اندیشه و احساسمان را با پرهیزگاری و تقوا ممزوج و از فرصتهای روح افزا و سعادت بار سحری میوه خلوص و صفا چیده باشیم و ایمانی عمیق و استوار برای مقابله با هر آنچه تباهی و ناپاکی است کسب کرده باشیم.

از این رو عید سعید فطر تولدی دوباره و روز رحمت و پاداش برای آنهایی است که در این ماه مبارک اخلاص و ایمان را جایگزین هوای نفس کرده اند.

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه روزه داران عزیز در ماه مبارک رمضان عید سعید فطر را به مردم عزیز و شریف شهرستان تفرش تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال، رستگاری، عزت و کرامت همگان را مسئلت می نماییم.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر تفرش

IMG_2020052445836

#روابط_عمومی_شورای_پنجم
#شورای_اسلامی_شهر_تفرش
#شهرداری_تفرش
@shora_tafresh

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>