نخستین جلسه ستاد صیانت از حقوق شهروندی

فرماندار تفرش در این جلسه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه مطالبی در خصوص امنیت کشور بیان و اظهار داشت: با توجه به ناامنی های موجود در برخی از کشورها خصوصاکشور سوریه ،عراق و برخی دیگر از کشورهای منطقه ،ما امروز شاهد امنیت کامل در کشور می باشیم که مرهون رشادتها و فداکاریهای نیروهای نظامی میباشد.

حمیدوند امنیت را یکی از شاخصه های مهم حقوق شهروندان دانست و افزود:حقوق شهروندی را نمیتوان به صورت یک تئوری در نظر گرفت بلکه بایستی آن را یک حق مسلم برای مردم دانست ،که این حقوق در قالب های مختلفی همچون ،بهداشت و درمان مطلوب،محیط زیست ،آموزش و پرورش و امنیت دانست که باید سعی نمود به نحو احسن نسبت به رعایت حقوق شهروندان اقدام نمود.
شهردار تفرش نیز در این جلسه گفت:با توجه به منشور حقوق شهروندی توسط معاونت حقوقی ریاست جمهوری اسلامی تهیه و ارسال گردیده ،می بایست تمام تلاش خویش را در اجرای منشور حقوق شهروندی بکار گیریم.

میثم صابری با اشاره به مراحل ساخت ساختمان جدید شهرداری گفت:ان شااللهبا ساخت سالن جلسات شهرداری ،بتوانیم از افراد و اقشار مختلف مردم در راستای تحقق حقوق شهروندی استفاده نماییم واز آنان دعوت بعمل آوریم تا از نقطه نظرات مردم در جهت رفع چالش های موجود که در زمینه های مختلف گریبانگیر آن می باشیم با همدلی و همزبانی که مقام معظم انقلاب اسلامی امسال را به نام نامیده اند استفاده نمائیم .

در پایان هریک از اعضاء نقطه نظرات و پیشنهادات خودرا در خصوص حقوق شهروندی بیان داشتند.

hogogh shahrvandi1

hoghog shahrvandi2 IMG_4712

 

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>