اجرای طرح های زیرساختی از مهمترین اولویتهای شهرداری تفرش

ابراهیمی فر، شهردار تفرش، در راستای بهسازی و اصلاح معابر از زیرسازی،جدولگذاری و سنگ فرش بسیاری از خیابان ها و کوچه های شهر تفرش، خبر داد.

وی اجرای طرح های زیرساختی را از مهمترین اولویتهای شهرداری ارزیابی کرده و گفت: بهسازی  معابر به عنوان یکی از اساسی ترین مشکلات شهروندان همواره به طور ویژه از سوی شهرداری  در حال پیگیری می باشد.
ابراهیمی فر،  ارتقای کیفی و بهسازی معابر را از بارزترین وظایف شهرداری در خصوص توجه به عمران و آبادانی شهر دانست و در ادامه افزود: بی‌شک با پایان یافتن عملیاتهای در حال اجرا ، شاهد ساماندهی و بهسازی بسیاری از معابر شهر خواهیم بود.
شهردار تفرش در پایان از بهسازی، جدولگذاری و سنگ فرش بسیاری از معابر شهر تفرش خبر داد که از جمله آنها میتوان به جدولگذاری خیابان جنب مسجد حسین خانی، تعدادی از معابر موجود در خیابان مشهد، سنگ فرش خیابانهای منتهی به بازارچه اهنگران و … اشاره نمود.

IMG_2020071346745IMG_202007139499IMG_2020071352473IMG_202007130574

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>